Gorące pieczone mięsa

 1. Zamów specjalnie przygotowane przez nas mięso na ciepło przez telefon z dostępnego menu poniżej. Ustal dzień i godzinę odbioru.
 2. Odbierz w wybranym sklepie firmowym lub osobiście w naszych zakładach w Bełku przy ul. Palowickiej 155 A.
 3. Pieczemy w specjalnym piecu pod nadzorem specjalistów, gwarantuje to niepowtarzalny smak, jakość i temperaturę!
  Z nami każda impreza okolicznościowa na pewno się uda!
 4. Zamów już teraz!
  Pod numerem telefonu: 32 431 31 36
 5. Wybierz z dostępnego menu poniżej i podaj nazwę przy zamówieniu:
Warkocz schabowy – Nowość!
 1. Karczek królewski
  Dla wielbicieli prawdziwie sytych posiłków, które ozdobią stół każdej imprezy. W tym wypadku karczek dodatkowo przekładany jest plastrami boczku, które są smakowitym dodatkiem w pieczeni.
  Przysmak wyłącznie ze składników drobiowych. Wytrybowane z kości udko w złotym kolorze, oraz pyszny farsz sprawiają, że smak pozostaje na długo w pamięci.
  Kurczę nadziane
  Pozbawiony kości kurczak, wypełniony odpowiednio doprawionym farszem z mięsa wieprzowego. Idealnie skomponowany smak i oryginalna forma, to gwarancja sukcesu na każdym stole.
  Szachownica
  Pieczeń z fileta drobiowego z papryką i serem, owinięta cienkimi plastrami boczku. Efektowny wygląd dania, połączony ze świetnym smakiem tworzy niezwykłą całość.
  Schab ze śliwką
  Coś dla wielbicieli pieczeni ze słodką nutą. Odpowiednio wypieczony schab skrywa w środku nadzienie z suszonych śliwek, które nadają daniu niepowtarzalnego smaku i aromatu.
  Sakiewki schabowe
  Niezwykle ciekawy sposób wykorzystania schabu wieprzowego. Plastry schabu formowane są w kieszonki, które wypełnia się nadzieniem mięsno-serowym. Oryginalne i pyszne.
  Szaszłyk drobiowy
  Marynowane kawałki mięsa z indyka, przekładane boczkiem wieprzowym i warzywami. Prawdziwy przysmak.
  Szaszłyk wieprzowy
  Marynowane kawałki wyselekcjonowanego mięsa wieprzowego przekładane boczkiem i warzywami. Świetne zarówno jako przekąska, jak i danie główne.
  Kita pieczona
  Prawdziwa ozdoba suto zastawionego stołu. Pieczeń wymagająca idealnego zapeklowania, jak również odpowiedniego czasu i temperatur y pieczenia, by w pełni oddać swój niepowtarzalny smak. Czuwamy nad każdym z tych etapów.
  Karczek pieczony
  Prawdziwy kawał soczystego mięsiwa. Odpowiednio wydłużony czas pieczenia sprawia, że danie nabiera właściwej bar wy, kruchości i miękkości. Prawdziwy rarytas.
  Golonko pieczone
  Golonko wytrybowane z kości, odpowiednio zapeklowane i idealnie soczyste. Sprawdza się przy każdej okazji i na każdym, a już zwłaszcza śląskim stole.
  Schab faszerowany
  Faszerowany nadzieniem mięsno-warzywnym, pieczony schab. Dla podkreślenia zarówno smaku, jak i wyglądu pieczeń posypana z wierzchu płatkami czosnku.
  Żeberko pieczone
  Idealnie doprawione, wspaniale soczyste żeberka, to nie lada przysmak. Mięso idealnie odchodzi od kości i rozpływa w ustach – palce lizać.
  Schab pieczony
  Klasyczna pieczeń, sprawdzona przy każdej okazji. Nasz schab jest mocno soczysty, aromatyczny i zadowoli każde, nawet najbardziej wymagające podniebienie.
  Polędwiczki faszerowane
  Polędwiczki wieprzowe, to prawdziwy przysmak znany każdemu wielbicielowi dobrej kuchni. Jeśli dodać do tego pyszny farsz serowo-pieczarkowy, otrzymamy niezwykle szlachetne danie.

  *Aranżacje produktów na zdjęciach występują jako propozycja podania.